Menu

Holdets stab

Træner
profil
Søren Pedersen
Træner
ingen pic
Palle Sørensen
Træner
ingen pic
Michael Sjodsholm
Træner
ingen pic
Özgür Akpinar

Spillerliste

profil
Absalon Kongstad
profil
Adam Askjær
profil
Albert Albrechtsen
profil
Anes Sarajlic
profil
Anton Akpinar
ingen img
Anton Jakobsen
ingen img
Axel Rasmussen
ingen img
Charlie Dyreborg
ingen img
Christoffer Frimann Larsen
profil
Christoffer Marius Jensen
ingen img
Daniel Freyr Palsson
ingen img
Felix Eckhardt
ingen img
Jonas Pærgaard
profil
Kaj Mehr
profil
Kristoffer Finsen
ingen img
Lucas Silberling
profil
Mads Frederik Dinsen Andersen
profil
Magnus Kiel
ingen img
Magnus Mølgaard Andersen
ingen img
Magnus Risumfeldt
ingen img
Mathias La Pia
profil
Mathias Lund Pedersen
profil
Mathias Sandsberg Nielsen
ingen img
Max Brandt Johansen
profil
Max Rasmussen
ingen img
Noah Pedersen
ingen img
Oliver Sørensen
ingen img
Oskar Emil Plagborg
profil
Sander Borg Christensen
ingen img
Sander Preston Kristensen
profil
Valdemar Hedam Breinholdt
profil
Valdemar Henriksen
ingen img
Valdemar Høj
profil
Villads Albrechtsen
profil
Villads Emil Gundestrup Møller

Holdets aktiviteterDrenge årgang 11

Oktober 2017
18.
onsdag

17:00 - 18:00

Træning
Træning på Tingløkke
Tingløkke
21.
lørdag

09:00 - 10:00

Træning
Træning udendørs multibanen ved stadion
Tingløkke
25.
onsdag

17:00 - 18:00

Træning
Træning kunststof
Tingløkke kunststof
28.
lørdag

09:00 - 10:15

Træning
Træning kunststof
28.
lørdag

09:00 - 12:00

Stævne
Femmandstævne i TPI
Kunststofbane TPI
November 2017
1.
onsdag

17:00 - 18:15

Træning
Træning
Dalum Stadion
11.
lørdag

10:00 - 11:30

Stævne
Fbu stævne
18.
lørdag

10:00 - 12:30

Stævne
Betalingsstævne Højby
Højby
18.
lørdag

10:00 - 12:30

Stævne
Betslingsstævne i munkebo 5 mands
Munkebo
25.
lørdag

09:00 - 11:30

Stævne
Indestævne Allesø
Allesø hallen
25.
lørdag

10:00 - 11:30

Stævne
Indestævne FBU
December 2017
2.
lørdag

10:00 - 13:00

Stævne
Betalingsstævne Sanderum
FKS hallerne
3.
søndag

10:00 - 11:30

Stævne
Fbu indestævne
Januar 2018
6.
lørdag

10:00 - 11:30

Stævne
Betalingsstævne Korup
Korup
20.
lørdag

10:00 - 11:30

Stævne
Betalingsstævne Langeskov
Langeskov med to hold
21.
søndag

11:00 - 15:00

Stævne
Indestævne Tpi
Paarup hallen
Februar 2018
24.
lørdag

10:00 - 12:30

Stævne
Betalingsstævne B67
FKS hallerne

Seneste nyheder

  • Ungdoms nyt
    Flot præstation af U5