Menu

Tilmeldte hold

 

 

 

 

 

 

 

 

 TILMELDTE HOLD PR RÆKKE

 

Bemærk hold med Inkognito loge (), er hold hvor klubbens navn ikke nævnes i programmet, men stævneledelsen kender klubben, så 2 holds reglen pr årgang ikke overskrides.

 

   

 

 

Dalum Multi Cup Drenge U8-U15  DEN 11-12 Dec. 2021

 

U8 Drenge Spiller Lørdag den 11/12-21 kl. 9-12

 

  

Dalum IF 1                          Dalum IF Logo                        

Dalum IF 2                          Dalum IF Logo  

Otterup                                 Otterup B&IK Logo  

Munkebo                             Munkebo Boldklub Logo

Næsby 1                              Næsby Boldklub Logo

Næsby 2                              Næsby Boldklub Logo

BBB 1                                   Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo

BBB 2                                   Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo

KUIF                                     Korup-Ubberud Ungdom Logo

Marienlyst 1                        Boldklubben Marienlyst Logo

Marienlyst 2                        Boldklubben Marienlyst Logo

Sanderum BK U8                Sanderum Boldklub Logo

Skårup IF                              Skårup Idrætsforening Logo

SFB 1                                   Svendborg forenede Boldklubber Logo

SFB 2                                   Svendborg forenede Boldklubber Logo

Nyborg G&IF                       Nyborg G&IF Logo

                          

U9 Drenge Spiller Søndag den 12/12-21  kl. 9-12

 

Dalum IF 1                          Dalum IF Logo                                 

Dalum IF 2                          Dalum IF Logo  

B 1913 1                             Boldklubben 1913 Logo

B 1913 2                             Boldklubben 1913 Logo

Herrested/Ørbæk              Herrested G & IF Logo

BBB 1                                   Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo

BBB 2                                   Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo

Søndersø 1                         Søndersø Boldklub Logo

Ebberup IF                           Ebberup IF Logo

MB Solutions                      Vinding Sportsforening Logo

MG&BK                                Middelfart G & BK Logo

OKS 1                                   Odense Kammeraternes Sportsklub Logo

OKS 2                                   Odense Kammeraternes Sportsklub Logo

TPI                                        Tarup Paarup IF Logo

ØB Tigers                             Østre Boldklub Logo

ØB Lions                              Østre Boldklub Logo

 

 

U10 Drenge Spiller Søndag den 12/12-19 kl 12:15 - 15:15

 

Dalum IF 1                            Dalum IF Logo                                 

Dalum IF 2                            Dalum IF Logo

OB                                          Odense Boldklub Logo

Aarup BK                              Aarup Boldklub Logo

Munkebo 1                           Munkebo Boldklub Logo

Herrested-Ørbæk                Herrested G & IF Logo

Bredballe IF                          Bredballe IF Logo

BBB 1                                    Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo

BBB 2                                    Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo

SFB 1                                    Svendborg forenede Boldklubber Logo

SFB 2                                    Svendborg forenede Boldklubber Logo

Sanderum 1                          Sanderum Boldklub Logo

Gauerslund 1                       Gauerslund IF Logo

Gauerslund 2                       Gauerslund IF Logo

Marienlyst                            Boldklubben Marienlyst Logo

Korup-Ubberud                    Korup-Ubberud Ungdom Logo

 

 


 

U11 Drenge Spiller Lørdag den 11/12-21 kl. 12:15 - 15:15

 

Dalum IF 1                           Dalum IF Logo                                 

Dalum IF 2                           Dalum IF Logo   

Solrød 1                                Solrød FC Logo

Hedensted                           Hedensted IF Logo

GFA Grøn                              Gentofte Fodbold Akademi Logo

Hover IF                               Hover if Logo

Skibet IF                            Skibet IF Logo

BM 1                                     Boldklubben Marienlyst Logo

BM 2                                     Boldklubben Marienlyst Logo

MG&BK                                Middelfart G & BK Logo

Internationale                     

TPI                                        Tarup Paarup IF Logo

Otterup                                 Otterup B&IK Logo

Greve Fodbold                    Greve Fodbold Logo                              

GFA                                      Gentofte Fodbold Akademi Logo

Olsens Drenge                   Vinding Sportsforening Logo


U12 Drenge Spiller Lørdag  den 11/12-21 kl. 15:30 - 18:30

 

Dalum IF 1                          Dalum IF Logo                                   

Dalum IF 2                          Dalum IF Logo 

FEH                                      Flemløse Boldklub

B 1913 1                             Boldklubben 1913 Logo

B 1913 2                             Boldklubben 1913 Logo

Allesø                                  Allesø Gymnastik Forening Logo

Sanderum                           Sanderum Boldklub Logo

OKS                                     Odense Kammeraternes Sportsklub Logo

ERI 1                                   Egense / Rantzausminde IF Logo

ERI 2                                   Egense / Rantzausminde IF Logo

BM 1                                   Boldklubben Marienlyst Logo

BM 2                                   Boldklubben Marienlyst Logo

Egebjerg 1                         Egebjerg Fodbold Logo

Egebjerg 2                         Egebjerg Fodbold Logo

Næsby                                Næsby Boldklub Logo

SFB                                     Svendborg forenede Boldklubber Logo

 

 

U13 Drenge Spiller Søndag  den 12/12-21 kl. 15:30 - 18:30

 

Dalum IF 1                         Dalum IF Logo                                         

Dalum IF 2                         Dalum IF Logo 

OKS                                    Odense Kammeraternes Sportsklub Logo

Jelling United                    Jelling Forenede Sportsklubber Logo

Sanderum                          Sanderum Boldklub Logo 

TPI 1                                   Tarup Paarup IF Logo

TPI 2                                   Tarup Paarup IF Logo

Frisør Morgenhår             Haderslev Fodboldklub Logo

BM 1                                  Boldklubben Marienlyst Logo

BM 2                                  Boldklubben Marienlyst Logo

SFB 1                                 Svendborg forenede Boldklubber Logo

SFB 2                                 Svendborg forenede Boldklubber Logo

Sydfyn                                Tved Boldklub Logo                           

POCA                                 

Young Boys                      

U14 Drenge Spiller Lørdag  den 11/12-21 kl. 18:45 - 21:45

 

Dalum IF 1                          Dalum IF Logo                                   

Dalum IF 2                          Dalum IF Logo   

The Cookies                       

Chi-Chi Bumm                    

Dating FC                            

Korup-Ubberud 1               Korup-Ubberud Ungdom Logo

Korup-Ubberud 2               Korup-Ubberud Ungdom Logo

Bjarne Madsen                  

Næsby 1                             Næsby Boldklub Logo

Næsby 2                             Næsby Boldklub Logo

ØB 1                                    Østre Boldklub Logo

ØB 2                                    Østre Boldklub Logo

Young Boys                        

Fjordager Fantastico         Fjordager IF Logo

BM                                       Boldklubben Marienlyst Logo

Smeden og Bageren         

 

U15 Drenge Spiller Søndag  den 12/12-21 kl. 18:45 - 21:45

 

Dalum IF 1                           Dalum IF Logo                                   

Dalum IF 2                           Dalum IF Logo   

Næsby BK 1                        Næsby Boldklub Logo

Næsby BK 2                        Næsby Boldklub Logo

OKS 1                                   Odense Kammeraternes Sportsklub Logo

OKS 2                                   Odense Kammeraternes Sportsklub Logo

Team Wals                          

Balle                                 Skibet IF Logo

You never walk alone              

Odense                                

Vejle Drenge                       

Otterup B&IK 1                    Otterup B&IK Logo

Otterup 2                              Otterup B&IK Logo

De Sløve Skildpadder        

Team Drakke                      

Veteranerne