Menu

Holdets stab

Cheftræner
ingen pic
Marcus Tristan Månsson
Træner
ingen pic
Emil Lundemann Jensen
Træner
profil
Jesper Søndergaard Robl
Træner
profil
Michael Skifter Ehmsen
Holdleder
profil
Palle Krum
Trinleder
profil
Alexander Stig Boysen Nedergaard
Trinleder
profil
Nicklas Surland Demuth

StillingU14 Drenge Liga 2A (2011) 11:11 - efterår 2024 • Pulje 612

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Boldklubben Marienlyst 0 0 0 0 0
2 Dalum IF 0 0 0 0 0
3 Esbjerg fB 0 0 0 0 0
4 Næsby BK 0 0 0 0 0
5 SfB 0 0 0 0 0
6 Varde IF 0 0 0 0 0

StillingU14 drenge Liga 6 (2011) - efterår 2024 • Pulje 2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Assens FC 0 0 0 0 0
2 B 1909 0 0 0 0 0
3 Dalum IF 0 0 0 0 0
4 Højby S & G 0 0 0 0 0
5 Langeskov IF 0 0 0 0 0
6 Stige - Søhus/Stige 0 0 0 0 0
7 SUB Ullerslev 0 0 0 0 0
8 Søndersø BK 0 0 0 0 0
9 Tarup/Paarup IF 0 0 0 0 0
10 ØB 0 0 0 0 0

StillingU14 drenge Liga 3 (2011) - efterår 2024 • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 BBB/SB 0 0 0 0 0
2 Bogense G & IF 0 0 0 0 0
3 Boldklubben Marienlyst 0 0 0 0 0
4 Dalum IF 0 0 0 0 0
5 Glamsbjerg IF 0 0 0 0 0
6 Højby S & G 0 0 0 0 0
7 KUU 0 0 0 0 0
8 Langeskov IF 0 0 0 0 0
9 Nyborg G & IF 0 0 0 0 0
10 OB 0 0 0 0 0
11 Otterup B & IK 0 0 0 0 0
12 Tarup/Paarup IF 0 0 0 0 0
13 Tåsinge f. B. 0 0 0 0 0
14 Aarslev BK 0 0 0 0 0

KampprogramU14 Drenge Liga 2A (2011) 11:11 - efterår 2024 • Pulje 612

August 2024

Boldklubben Marienlyst
17. aug
Kl. 00.00
Ude
Marienlystcentret

Dalum IF

Dalum IF
24. aug
Kl. 10.00
Hjemme
Rema 1000 Park - Dalum

SfB
September 2024

Dalum IF
7. sep
Kl. 10.00
Hjemme
Rema 1000 Park - Dalum

Esbjerg fB

Næsby BK
14. sep
Kl. 10.00
Ude
ALPI Arena Næsby

Dalum IF

Dalum IF
28. sep
Kl. 12.00
Hjemme
Rema 1000 Park - Dalum

Varde IF
Oktober 2024

Dalum IF
5. okt
Kl. 10.00
Hjemme
Rema 1000 Park - Dalum

Boldklubben Marienlyst

SfB
26. okt
Kl. 10.00
Ude
SfB Ryttervej

Dalum IF
November 2024

Esbjerg fB
2. nov
Kl. 14.00
Ude
Esbjerg Kunstgræsbane

Dalum IF

Dalum IF
16. nov
Kl. 10.00
Hjemme
Rema 1000 Park - Dalum

Næsby BK

Varde IF
24. nov
Kl. 16.00
Ude
Vestjysk Bank Stadion (Varde)

Dalum IF

KampprogramU14 drenge Liga 6 (2011) - efterår 2024 • Pulje 2

August 2024

B 1909
20. aug
Kl. 17.00
Ude
3F Gillested Park

Dalum IF

Søndersø BK
24. aug
Kl. 11.00
Ude
Søndersø Stadion

Dalum IF
September 2024

Dalum IF
1. sep
Kl. 00.00
Hjemme
Rema 1000 Park - Dalum

SUB Ullerslev

Assens FC
8. sep
Kl. 13.30
Ude
REMA 1000 Stadion - Assens

Dalum IF

Dalum IF
15. sep
Kl. 00.00
Hjemme
Rema 1000 Park - Dalum

Stige - Søhus/Stige

Langeskov IF
22. sep
Kl. 00.00
Ude
Langeskov Stadion

Dalum IF

Dalum IF
29. sep
Kl. 00.00
Hjemme
Rema 1000 Park - Dalum

ØB
Oktober 2024

Højby S & G
6. okt
Kl. 11.00
Ude
Müller Autotech Arena Højby

Dalum IF

Dalum IF
27. okt
Kl. 00.00
Hjemme
Rema 1000 Park - Dalum

Tarup/Paarup IF

KampprogramU14 drenge Liga 3 (2011) - efterår 2024 • Pulje 1

August 2024

Aarslev BK
18. aug
Kl. 10.30
Ude
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Dalum IF

Boldklubben Marienlyst
25. aug
Kl. 00.00
Ude
Marienlystcentret

Dalum IF

Dalum IF
28. aug
Kl. 00.00
Hjemme
Rema 1000 Park - Dalum

Højby S & G
September 2024

Bogense G & IF
1. sep
Kl. 00.00
Ude
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park

Dalum IF

Dalum IF
4. sep
Kl. 00.00
Hjemme
Rema 1000 Park - Dalum

Tåsinge f. B.

Nyborg G & IF
7. sep
Kl. 11.00
Ude
Idrætscenter Nyborg

Dalum IF

Dalum IF
15. sep
Kl. 00.00
Hjemme
Rema 1000 Park - Dalum

BBB/SB

Langeskov IF
22. sep
Kl. 00.00
Ude
Langeskov Stadion

Dalum IF

Dalum IF
25. sep
Kl. 00.00
Hjemme
Rema 1000 Park - Dalum

OB
Oktober 2024

Tarup/Paarup IF
5. okt
Kl. 10.00
Ude
Home Tarup Park

Dalum IF

Dalum IF
13. okt
Kl. 00.00
Hjemme
Rema 1000 Park - Dalum

Otterup B & IK

Glamsbjerg IF
20. okt
Kl. 00.00
Ude
Glamsbjerg Stadion

Dalum IF

Dalum IF
27. okt
Kl. 00.00
Hjemme
Rema 1000 Park - Dalum

KUU
Nogle bruges til statistik og andre sættes af tredjepartstjenester. Ved at klikke 'OK' accepterer du brugen af cookies.
Luk